Wil jij starten met een van de vakinhoudelijke modules uit de diplomalijn voor specialisten? Als de examinering van die module bestaat uit een praktijkopdracht dan kun je het beste starten met deze vaardigheidsmodule.
In deze module prikkelen we je om zelfstandig zaken te behandelen, beslissingen te nemen, en deze goed uit te leggen aan zowel je collega’s als de burger. Je leert kritisch te kijken naar de manier waarop processen binnen jouw afdeling plaatsvinden en bent in staat om hier opbouwend en vooruitstrevend mee aan de slag te gaan.
Aankomend specialist binnen het vakgebied Burgerzaken. Medewerkers burgerzaken die zich richten op het behalen van een van de diploma’s van de NVVB Publieksacademie op NLQF niveau 6.
De specialistenmodules zijn opgebouwd volgens het principe van Combinatieleren. Dat wil zeggen dat we verschillende leervormen gebruiken, bijvoorbeeld klassikale lessen, virtuele bijeenkomsten, zelfstudie en persoonlijke begeleiding.
De persoonlijke begeleiding bestaat uit twee coaching gesprekken om je optimaal voor te bereiden op de examinering. Je mag deze tot maximaal 3 maanden na de laatste lesdag in plannen.
Je sluit deze module af met een vaardigheidsexamen dat wordt beoordeeld door de NVVB Publieksacademie.
Deze module is onderdeel van alle diplomalijnen voor (aankomend) specialisten. Meer informatie over de diplomalijnen? Klik hier
Tussen de lesdagen door werk je aan je portfolio, de presentatie van je examen en de huiswerkopdrachten. We gaan uit van 20 uur zelfstudie.